Keramické obklady a dlažby

 

Keramické obklady a dlažby RAKO

 

 

 

 

 

 

Tradiční česká značka RAKO již více než 126 let reprezentuje ucelené sety obkladaček a dlaždic včetně bohatého sortimentu dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů. Výrobky značky RAKO uvádí od roku 2002 na trh společnost LASSELSBERGER s.r.o. RAKO představuje jistotu stylu a komplexního řešení v oblasti bytové i nebytové keramiky.

 

 

 


Keramické obklady a dlažby MARAZZI

 


Keramické obklady a dlažby Opoczno

 

 

Začátky keramických závodů OPOCZNO sahají do roku 1883, kdy Jan Dziewulski a bratři Józef a Władysław Lange zprovoznili první fabriku na ulici Staromiejska v Opoczně. Nejprve se zde vyráběla červená cihla a jiné keramické výrobky, pak kameninové dlažby.
 

 


Keramické obklady a dlažby Ströher

 

 

 

 

 

 

 

Německá důkladnost  ve spojení s dlouholetou tradicí se projevuje v nabídce keramičky STRÖHER. Důraz na kvalitu zpracování je na produktech silně znát. Celé spektrum tvarů a barev nabízí ucelené řešení nejen v tradičních oblastech použití.

Firma STRÖHER se již 120 let specializuje na výrobu tažených keramických obkladů. Zvláště ve výrobě doplňků se za tuto dobu stal STRÖHER svým know-how a šíří sortimentu jedním z nejvýznamnějších dodavatelů na evropský  i světový trh. Základem je podnikatelská filozofie vycházející z předpokladu, že dlažba je kompletní teprve s tvarovými doplňky.